Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Akademia Pani Szpilki

AKADEMIA PANI SZPILKI

- cykliczne i lubiane warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym, które w roku szkolnym 2021/22 odbywają się w jednej z CZTERECH grup:
 

*Sroda 14,45-16,45 oraz 17,00-19,00

*Czwartek 14,45-16,45 oraz 17-19,00

*Podczas zajęć dzieci projektują i szyją - cykliczny udział w warsztatach pozwala na zdobycie umiejętności i nawyków, dzięki którym kursant będzie bezpiecznie i skutecznie posługiwał się maszyną do szycia i realizował swoje projekty.

*Zajęcia wykraczają poza szycie - zgłebiamy techniki dziewiarskie, tworzymy z papieru, używamy róznych technik i materiałów.

*Pracujemy według określonego planu, uwzględniając bieżące okoliczności, specyfikę pór roku. Szyjemy na maszynie, trenujemy ręczne szycie, przeplatamy techniki. Uczestnicy zajęć biorą czynny udział w tworzeniu planu zajęć, a ostatnie zajęcia w każdym miesiącu to warsztaty, podczas których kursanci realizują swoje autorskie projekty.

*Pierwszeństwo udziału w zajęciach mają dzieci, które będą brały cykliczny udział - wymagam miesiecznej deklaracji i wpłaty za zajęcia "z góry" ( ilośc spotkań x 45zł/zajęcia). 

Jeżeli będa wolne miejsca, można zapisac dziecko na jednorazowe warsztaty - koszt udziału w takim przypadku wynosi 55zł/zajęcia - po wcześniejszym ustaleniu (tel, e-mail)
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl