Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
O Pracowni Lilki Szpilki

GODZINY OTWARCIA:

wtorek - 17,00-19,00

środa, czwartek - 14,00-19,00 

oraz w trakcie trwania warsztatów - dopytaj!

 

✁ Pracownia Lilki Szpilki działa od 2013roku - mamy kilkuletnie doświadczenie w organizowaniu i prowadzeniu warsztatów! Mamy też setki absolwentek i nieco mniej absolwentów, dziesiątki godzin spędzonych na wspólnym szyciu, kilometry poplątanych włóczek, niezliczoną ilość fantastycznych hendmejdowych projektów i tryliard szczerbatych uśmiechów, będących najlepszą rekomendacją szpilkowych zajęć!

Zapraszamy do naszej kreatywnej pracowni, gdzie:

Proponujemy warsztaty szycia w formie jednorazowych spotkań lub weekendowych kursów, warsztaty szydełkowe i sztrykowania, o różnym stopniu trudności, regularne zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym "Akademia pani Szpilki" i tematyczne warsztaty dla dzieci "Szpileczki", zajęcia dla młodzieży, dorosłych, dla każdego. 

W ofercie m.in. kursy szycia na poziomie podstawowym, zabawa w szycie podczas warsztatów, organizacja przyjęć okolicznościowych jak urodziny, baby shower czy wieczory panieńskie, animacja podczas eventów, warsztaty w szkołach i przedszkolach.

Oferujemy też warsztaty we współpracy z artystami specjalizującymi się w takich dziedzinach, jak fotografia, ceramika, florystyka etc. Możesz również wynająć pracownię, żeby poprowadzić  swoje warsztaty.

Tutaj masz możliwość zakupu produktów wyselekcjonowanych polskich marek lub odbiór rzeczy zakupionych za pośrednictem e-sklepu.

Szpilownia to także wygodne miejsce do studiowania prasy tematycznej i na serdeczne pogaduchy przy kubku herbaty. Tutaj się poznajemy i polubiamy. Tutaj chce się wracać.

Przekonaj się,

A.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl