Weekendowy KURS SZYCIA 12h - 22-23stycznia 2022

Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kurs dla osób, które nigdy nie siedziały przy maszynie lub dla tych, którym brakuje pomysłu na szycie.

22/23,01.2022r. GDYNIA

Warsztaty łączą w sobie naukę obsługi maszyny i zabawę w radosne tworzenie - celem spotkania jest wyposażenie Cię w podstawowe umiejętności oraz kilka przydatnych trików, połaskotanie /być może nieco zaspanej/ kreatywności, oraz odkrycie przez Ciebie, że czas spędzony przy maszynie może być szalenie odprężający.

Podczas dwóch sześciogodzinnych spotkań w kameralnych, max 5osobowych grupach, dowiesz się, jak tworzyć kompozycje i łączyć tkaniny. W jaki sposób przygotować się do realizowania projektów i poznasz kilka sztuczek, dzięki którym szycie stanie się jeszcze prostsze :)

Po powrocie do domu będziesz gotowa do samodzielnej twórczej pracy przy maszynie, ale nie oznacza to, że będziesz krawcową :) Nie jest to bowiem kurs krawiecki, nikt też nie zdobędzie za Ciebie sprawności, która wymaga wielu godzin spędzonych przy maszynie.
Traktujemy kurs jako wstęp do dalszej nauki i pracy nad zdobywaniem coraz wyższego poziomu.

Podczas kursu szyjemy m.in. patchworkową poduszkę/poszewkę, torbę/plecak, kosmetyczkę z zamkiem.

Do Twojej dyspozycji moc tkanina - przez bawełny, polary, tkaniny wodoodporne oraz tapicerskie - tworzysz kompozycje według własnego uznania.  W ten sposób uszyte przez Ciebie przedmioty będą mogły cieszyć Ciebie lub osobę, która zechcesz obdarować. Wszystkie uszyte rzeczy zabieracie ze sobą i z dumą używacie!

*W cenie wszystkie materiały niezbędne do zrealizowania projektów
*Wszystkie uszyte na kursie przedmioty zabierasz ze sobą.

* poczęstuję Cię kawą, herbatą - do woli / polecam zabrać prowiant.

UWAGA!!! Udział w kursie może spowodować silne uzależnienie
i wiązać się z koniecznością zakupu maszyny ;)


 

 

UWAGA:

Dokonując wpłaty rezerwujesz swoje miejsce na kursie, w terminie wskazanym w tytule wydarzenia /nazwie produktu/. Brak uczestnictwa nie jest podstawą zwrotu wpłaty.

W szczególnych przypadkach możliwe będzie wykorzystanie środków w kolejnej edycji wydarzenia, pod warunkiem przekazania informacji o braku możliwości uczestnictwa, nie później niż do czwartku poprzedzającego wydarzenie (do godz.9,00), oraz dostępności miejsca w kolejnej edycji kursu.

Możliwość wystawienia faktury vat 23% - proszę o pozostawienie danych do faktury podczas dokonywania rezerwacji. Nie będzie możliwości wystawienia fv na podstawie wcześniej wystawionego paragonu,

 

 

 

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl